19. maijā Londonā sāks darboties unikāls peldbaseins, kas atrodas ne tikai 35 metru augstumā virs zemes (tas diez vai tagad var kādu pārsteigs), bet arī atrodas tieši starp divām mājām. Šīs pilnīgi caurspīdīgās konstrukcijas garums ir 25 metri, un ikviens, kurš iet pa ielu, var vērot peldētājus.

Baseins ir 3,2 metrus dziļš, un, kā raksta CNN, diemžēl tas būs pieejams tikai to divu māju iedzīvotājiem, starp kurām tas tika uzstādīts. Blakus baseinam ir tilts, no kura jūs varat apskatīt drosmīgos peldētājus, kuri nolēmuši peldēt.

Baseins tika izveidots Amerikas Savienotajās Valstīs un pirms uzstādīšanas Londonas Nine Elms apgabalā nobrauca vairāk nekā 8000 kilometrus. Visa šī akrila struktūra sver apmēram 50 tonnas, un kopā ar ūdeni – 375 tonnas. Idejas autori ir Arup Associates arhitekti, dizaineri – Reinolds, inženiertehniskie darbi – Eckersley O’Callaghan.

Baseins tika padarīts caurspīdīgs, lai tie, kas tajā peld, varētu redzēt zemi, un tie, kas tajā brīdī iet gar baseinu, joprojām redzētu debesis.

Kopumā projekta Embassy Gardens divās ēkās ir aptuveni 2000 dzīvokļu par vienu miljonu eiro. Turklāt mājās ir arī vieta veikaliem, bāriem un restorāniem.

Avots: rus.delfi.lv