Pavasara elpa ir jūtama katrā Jūrmalas nostūrī. Kautrīgie saules stari pamazām silda zemi, un gaisā paceļas jūras svaigums un priežu meža aromāti. Piejūras kāpās uzzied sniegpulkstenītes, kafejnīcu logos parādās krāsainas hiacintes, Jomas ielā sāk skanēt dzīvā mūzika…

  1. Ūdens atrakcijas un SPA piedāvājumi visai ģimenei

Atpūta kūrortpilsētā Jūrmalā nav iedomājama bez ūdens prieku baudīšanas. Martā darbu atsāka ūdens atrakciju parks Līvu akvaparks, kas par godu atklāšanai sagatavoja īpašus piedāvājumus bērniem. Jūrmalas kūrortviesnīcas ir sagatavojušas arī īpašus SPA piedāvājumus, kas ļaus mazajiem viesiem lustēties siltos baseinos un izklaidēties ūdens atrakcijās, bet vecākiem atpūsties pirtīs un baseinos.

  1. Filmas bērniem

Kinoteātris Star Cinema Jurmala aicina apsēsties ērtos krēslos un sekot aizraujošiem stāstiem ar popkorna paku rokās.

  1. Izklaide Jūrmalas parkos

Mežaparkā “Dzintari”. ir vairāki rotaļu laukumi dažāda vecuma bērniem, un Jūrmalas Mežaparka celiņi ir ideāla vieta riteņbraukšanai un skrituļslidām. Mežaparka populārākais objekts ir skatu tornis 33,5 metrus augsts.

Ķemeru kūrorta parkā atklāts jauns rotaļu laukums, kurā vecāki var izklaidēties kopā ar mazajiem vai doties nelielā ekskursijā ar lielākiem bērniem. Ņemiet vērā, ka Ķemeru parka ūdenstornis būs atvērts tikai aprīļa beigās.

  1. Pastaiga pa Jūrmalas dabas takām

Iepazīšanās ar dažādām kūrortpilsētas rezervēto nostūru dabas bagātībām.

  1. Ģimenes velobrauciens

Riteņbraukšana ir lieliska ideja ģimenes saiknei. Jūrmalā ir pieejami vairāki dažāda garuma velomaršruti. Ģimenēm ar bērniem piemērotākais ir 12 kilometrus garš Maiori-Bulduri apvedceļš vai 13 kilometrus garš maršruts Bulduri-Bullūciems. Tiem, kuri ir gatavi doties garākā ceļojumā, patiks 25 kilometrus garš maršruts Majori-Kauguri jeb velobrauciens no Jūrmalas uz Rīgu.

  1. Atpūtieties pludmalē

Sajūti pirmo pavasara vēsmu un saules siltumu, pavadot laiku kopā ar ģimeni pie jūras.

  1. Ģimenes pusdienas Jūrmalā

Pēc garas un notikumiem bagātas dienas dodieties uz kādu no Jūrmalas restorāniem vai kafejnīcām, lai atjaunotu spēkus un palutinātu sevi un bērnus ar gardiem ēdieniem. Jūrmalas šefpavāri prot pārsteigt ar dažādiem ēdieniem.

  1. Veselības programmas bērniem

Jūrmalas kūrorta iestādes piedāvā uzlabot bērnu pašsajūtu, izmantojot kādu no veselības programmām. Piemēram, kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” piedāvā īpašu divu dienu programmu ģimenēm ar bērniem “Ekspreskurss”. Ļoti populāras ir arī rehabilitācijas programmas pēc pārdzīvošanas ar Covid-19.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: rus.delfi.lv