Abū Dabī varas iestādes ir vienkāršojušas ieceļošanas noteikumus vakcinētiem tūristiem, tagad viņiem, ieceļojot emirātā, un, uzturoties tur, nav jāveic PCR tests, kā iepriekš, šo lēmumu pieņēma Ārkārtas situāciju, krīžu vadības komiteja un dabas katastrofas, “Krievijas Emirāti” ziņots 22. augustā.

Saskaņā ar atjauninātajiem protokoliem vakcinētie ceļotāji AAH galvaspilsētā var iekļūt ar zaļo caurlaidi un aktīvo E (zvaigznīti) atzīmi lietotnē Al Hosn, kas parādās pēc negatīvu PCR testa rezultātu augšupielādes, kas vēl jāveic 48 stundas pirms ceļojuma. ..

Nevakcinētiem ceļotājiem noteikumi paliek nemainīgi – PCR tests 48 stundu laikā pēc iebraukšanas Abū Dabī, kā arī vairāki papildu (6. un 9. dienā) uzturēšanās laikā emirātā.

Kas attiecas uz karantīnu, tā joprojām ir vajadzīga ikvienam, kas nāk no valstīm, kuras nav iekļautas “zaļajā” sarakstā.

Atgādinām, ka no 20. augusta bez vakcinācijas sertifikāta jūs nevarat apmeklēt ēdināšanas iestādes, tirdzniecības centrus, muzejus, atrakciju parkus un citas sabiedriskas vietas. Šis noteikums neattiecas tikai uz bērniem līdz 16 gadu vecumam vai tiem, kuri atsakās no vakcinācijas.

Par drošības pasākumu un uzturēšanās AAE noteikumu neievērošanu jums būs jāmaksā liela nauda. Valsts ģenerālprokuratūra publicējusi jaunu naudas sodu sarakstu par Covid-19 profilakses noteikumu pārkāpšanu, tagad tie sasniedz 50 tūkstošus dirhamu (13,6 tūkstoši dolāru). Mazāko naudas sodu – 1000 dirhamu (272 USD) – draud tie, kuri ir pazaudējuši vai sabojājuši karantīnas rokassprādzi.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel