Avārijā Rīgas lidostā cietuši aptuveni 700 pasažieru un četri plānotie airBaltic reisi, žurnālistiem sacīja kompānijas valdes priekšsēdētājs Martins Gauss.

Lidostas sniegtā informācija liecina, ka uz rezerves lidostām novirzīti vismaz deviņi reisi, kā arī atcelti četri ienākošie un četri izejošie reisi. No grafika atpaliek 21 regulārais lidojums un divi neregulārie reisi.

Kā ziņots iepriekš, starptautiskajā lidostā “Rīga” piektdien ap pusdienlaiku notikusi avārija: sliktās redzamības dēļ lidmašīna “Airbus A220-300”, atgriežoties no Stokholmas, nobraukusi no manevrēšanas ceļa. Incidenta dēļ lidosta tika slēgta līdz plkst.18.00 izlidošanai un nolaišanai.

Neviens nav cietis, un visi 44 pasažieri tika droši nogādāti lidostas terminālī. Savukārt lidmašīna veiksmīgi nogādāta angārā tālākai apskatei.

Pēc tam, kad lidmašīna tika novilkta no perona un nogādāta angārā, skrejceļš tika pārbaudīts. Par notikušo tiks veikta izmeklēšana noteiktajā kārtībā.

“Mēs veiksim rūpīgu izmeklēšanu. airBaltic vārdā vēlos pateikties iesaistītajiem dienestiem par viņu profesionālo un efektīvo darbu,” sacīja Gauss.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: rus.delfi.lv