11. jūnijā no plkst. 11:00 Rēzeknes ezera parkā visi aktīvās atpūtas entuziasti ir aicināti atklāt vasaras tūrisma sezonu, kur ikviens varēs iesaistīties aizraujošās aktivitātēs svaigā gaisā. “Aktīvā tūrisma diena” ir gadu gaitā iedibinājies pasākums, kas pēc garā ziemas perioda ļauj iepazīties ar pilsētas un tās apkārtnes aktīvās atpūtas tūrisma klāstu.

Tā kā Rēzekne ir bagāta gan ar ezeru, gan upi, šogad īpaši uzsvērsim ūdens tūrisma iespējas. Pasākuma pirmajā daļā tiks piedāvāti izbraucieni ar laivām un SUP dēļiem, norisināsies veikborda paraugdemonstrējumi, un instruktora pavadībā piedāvātas apmācības tiem, kas veikbordu vēlas iemēģināt paši. Tāpat notiks izbraucieni ar plostu un vingrošana uz SUP dēļiem.

Savukārt, pēcpusdienā ezera ūdeņus saviļņos ūdens motocikli – baudīsim elpu aizraujošus frīstaila paraugdemonstrējumus un izmantosim iespēju ar tiem pavizināties.

Visas dienas garumā dažādās zonās Rēzeknes ezera apkārtnē būs pieejamas arī citas aktivitātes. Ezera krastos būs iespējams spēlēt atraktīvu spēli ar interesantiem uzdevumiem, tam būs sagatavota īpaša anketa ar karti un shēmu, kas palīdzēs orientēties. Tie, kas plāno šovasar doties dabā būs aicināti apgūt dažādas aktīvam tūristam noderīgas prasmes – ugunskura iedegšanu bez sērkociņiem, orientēšanos ar kompasu, kā arī alpīnisma pamatus. Jauniešu domes un sporta biedrības „SEDNA” pārstāvji nodrošinās dažādas spēles bērniem, kā arī brīvdabas sporta nodarbības.

Svētdien, 12. jūnijā, kā turpinājums, Aktīvajai tūrisma dienai, norisināsies pārgājiens „Piedzīvojums visai ģimenei”. Pārgājiena laikā būs iespēja iepazīt Rēzeknes pilsētas vēsturi, kopā spēlēt spēles, piedalīties viktorīnā un kopā izstaigāt Stādītā meža takas. Pārgājienam jāpiesakās līdz 9. jūnijam pa tālr. 26445068 (Aleksandrs).

Aicinām pieteikties uz bezmaksas nodarbībām Aktīvā tūrisma dienas ietvaros:

11:00/12:00/13:00 – Vingrošana uz SUP dēļiem (vietu skaits ierobežots)

11:30 – Joga

12:00 – Veselības sporta treniņš brīvdabā

12:30 – Zumba

Piesakies nodarbībām pa tālr. 26332249

Piedalies un plāno savu vasaras aktīvo atpūtu jau tagad!