Izmaiņas stāsies spēkā 22.janvārī. No šīs dienas štatā varēs brīvi ieceļot ārvalstu tūristi, kuri būs pabeiguši pilnu vakcinācijas kursu. Par to vēstīja portāls Travel Weekly priekšvakarā.

“Nekāda karantīna nav nepieciešama, tikai Covid-19 tests 24 stundu laikā pēc ierašanās Kvīnslendā — ātrā vīrusa antigēna pārbaude ir piemērota,” teikts Tourism & Events Queensland paziņojumā. Tiem, kuri nav vakcinēti, būs jāiziet 14 dienu karantīna.

Kvīnslenda atcēla visus iekšējos ceļošanas ierobežojumus jau 15. janvārī. Štata premjerministre Annastacia Palaszczuk potenciālajiem tūristiem sacīja: “Ja jums ir ģimene vai tuvinieki — un es zinu, ka daudziem šeit ir dēli un meitas, vecāki, brāļi un māsas —, jūs varat viņus apmeklēt Kvīnslendā bez karantīnas. Bet jums ir vajadzīga vakcīna.” Premjers piebilda, ka ar šo lēmumu valsts vēlas iedvest ceļotājos un nozarē zināmu uzticību.

Šāds solis noticis pēc tam, kad valsts ziņoja, ka 88% iedzīvotāju, kuriem ir tiesības saņemt vakcīnu, ir pabeiguši pilnu vakcinācijas kursu, un 91% saņēma vismaz pirmo devu.

Kvīnslendas tūrisma un pasākumu izpilddirektore Lina Kodingtone piebilda: “Tā kā starptautiskās ceļošanas ierobežojumi ir atviegloti, atpūtniekiem un studentiem būs iespējams ierasties Kvīnslendā atpūtai vai strādāt ar pareizo vīzu.”

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel