Telpā, kurā tika atrasts līķis, uzstājās Elviss Preslijs un Mārtins Luters Kings jaunākais.

Celtnieki atklājuši mumificēto ķermeni, renovējot kongresu centra ēku Kalifornijā, ziņo “Mana planēta”.

Dīvains atradums ēkā, kas ir vairāk nekā 100 gadus veca, lika varas iestādēm apšaubīt, kas ir šis vīrietis un kā viņš šeit nokļuva. Šķiet, ka mumificētais ķermenis ir vīrieša ķermenis. Līmenis bija atradies ēkas sienā trīs līdz piecus gadus un tika atrasts aiz ģipškartona, dobumā ar nelielu caurumu.

Tiesu medicīnas ekspertīzē tiks analizēti personas zobi un paņemti pirkstu nospiedumi, ja tie joprojām ir saglabājušies. Kā pastāstīja policijas leitnants Frederiks Šaviss, nav konstatēti nekādi acīmredzami vai nedabiski ievainojumi, kas liecinātu par vīrieša noslepkavošanu. Nelaiķa rokas, kājas vai citas ķermeņa daļas nebija sasietas.

“Pamatojoties uz stāvokli, kādā tika atrasts cietušā ķermenis, nāve, visticamāk, ir negadījums, ko izraisījusi pozicionālā asfiksija saspiešanas dēļ nelielā telpā,” piebilda policists.

Henry J. Kaiser konferenču centrs Oklendā, kur tika atrasts līķis, ir vēsturisks orientieris, kas tika atvērts 1914. gadā. Auditorijā, kur tika atrasta mūmija, uzstājās tādi mūziķi un runātāji kā Mārtiņš Luters Kings, Elviss Preslijs un Greatful Dead.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee