Daugavpils ir pilsēta, kurā dzimst talanti, un projekts “Sapnis” ir tam pierādījums un piemērs. Videoklipu “Sapnis” uzņem jauno un talantīgo cilvēku grupa, kuru vada pazīstama producente Olga Garajeva, kas strādāja ar tādiem pasaulslaveniem zīmoliem kā Rolex, Shell, HSBC, RIMOWA, Visa un pasaules slavenībām kā Deivids Bekhems, Rodžers Federers, Serdžio Aguero, Lebrons Džeimss, Toms Krūzs, Lady Gaga, Rianna, kā arī ar kinorežisoriem Mārtinu Skorsēze un Džeimsu Kemeronu (Avatar).

Videoklipa “Sapnis” komandas dalībnieki ir īstie entuziasti. Tie ir jaunieši no 17 līdz 21 gada vecumam, ar lielu potenciālu, kas mācās un vēlas kļūt par radošās industrijas profesionāļiem. Viņi strādā ar lielu degsmi un aizrautību, kas ir nepieciešams šajā jomā. Ar katru projektu komanda aug un paplašinās un katram dalībniekam te ir sava loma. Viņiem tas būs jau ceturtais videoklips un šoreiz video tiek veltīts daiļslidošanai un Olimpiskajām spēlēm. Videoklipa ideja ir šāda – jaunā sportiste atnāk uz Daugavpils Ledus halli, kur cītīgi trenējas un pilnveido savas spējas, un tad notiek iekšējā transformācija. Klipa galvenā varone ir Daugavpils 15 gadīgā sportiste Nikola Guščina – Daugavpils Ledus sporta skolas Daiļslidošanas nodaļas audzēkne un starptautisko daiļslidošanas turnīru un čempionātu uzvarētāja un medaļniece.

Komandu veido radošie, aizrautīgie un iedvesmas pārņemtie jaunieši. Producentei Inolai Linkovai šis ir ceturtais lielā mēroga projekts. Inola koordinēja videoklipa izveides darbības, atbildēja par komandu un loģistiku. Viņa parādīja lieliskas organizatora prasmes. Režisoram Aidasam Česnakovasam tas ir pirmais tāda veida projekts, kur vajadzēja strādāt ar lielu komandu un ar jaunu aparatūru, ievērojot īsus termiņus. Aidas ļoti profesionāli organizēja darbu filmēšanas laukumā un apvienoja visus dalībniekus. Talantīgs operators Deniss Mihailovs strādāja jau vairākos projektos. Šobrīd viņš veiksmīgi sadarbojas ar Īrijas brendu Coca Moka. Šajā projektā Deniss filmēja uz ledus, kā arī no augšas, izmantojot dronu. Deniss arī bija šī projekta galvenais montāžas režisors. Fotogrāfei Marinai Grigorjevai šis jau ir piektais projekts. Viņa veidoja fotogrāfijas filmēšanas procesā, kā arī starpbrīžos, radot unikālos kadrus. Aprīlī un maijā žurnālos Tatler un Vanity Fair būs publicēta fotogrāfija, kuru uzņēma Marina Barselonā un producēja Inola Linkova. Žurnāla Vanity Fair tirāža ir 1.5 milj.eksemplāru. Otrā montāžas režisore Laura Ose montēja rullīšus sociālajiem tīkliem. Laurai ir lieliska muzikālā gaume un ritma izjūta. 2021. gada beigās viņa uzvarēja filmu montāžas konkursā ar savu izveidoto treileri spēlfimai “Sākt no jauna”, kura pirmizrāde notiks 2022. gadā.

Projekta “Sapnis” komanda

Daiļslidotāja Nikola Guščina
Trenere Alisa Miškovska
Kreatīvā direktore Olga Garajeva
Režisors Aidas Česnakovas
Producente Inola Linkova
Audio producente Alina Moroko
Operators Deniss Mihailovs
Operatora asistentes Samira Garajeva un Marina Grigorjeva
Video operatore tuvplāniem Alise Miškovska
Filmēšana ar dronu – tehniskais asistents Auris Susejs
Gaismotāju vadītājs Artis Subatiņš
Gaismotāji Agnese Znotiņa, Viktorija Kozlova, Auris Susejs
Dūmu mašīnas operators Auris Susejs
Mūzika filmēšanas laukumā Viktorija Kozlova, Laura Ose, Inola Linkova
Matu stilistes Samira Garajeva, Viktorija Kozlova, Laura Ose
Grima māksliniece Inola Linkova
Kostīmu mākslinieces Inola Linkova, Agnese Znotiņa
Fotogrāfe Marina Grigorjeva
Montāžas režisors Deniss Mihailovs
Sociālo tīklu montāžas režisore Laura Ose
Skaņu režisors Ivans Moroko

Projekta atbalstītāji

Daugavpils pilsētas pašvaldība

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra atbalstīja projekta ideju, kā arī nodrošināja informatīvo atbalstu.  Projekta “Sapnis” komanda izsaka lielu pateicību Daugavpils Olimpiskā centra valdes loceklim Vladimiram Šteinbergam, kas palīdzēja nodrošināt filmēšanas vietu – Daugavpils Ledus halli. Coko Moka – ekoloģiskā apģērba zīmols, kas piedāvāja kvalitatīvu sporta apģērbu daiļslidotājai. Coko Moka ir Latvijas uzņēmums, kas ražo apģērbus jutīgai ādai, kas izgatavoti no pārstrādātas kafijas. Mermaid Lucia – Ķīnas-Lielbritānijas kopuzņēmums, kas ražo LED audumus, un speciāli šim projektam izgatavoja satriecoši skaistu kleitu ar gaismiņām.

Videoklips “Sapnis” popularizē daiļslidošanas sporta veidu un Daugavpili kā talantīgo cilvēku pilsētu. Projekta “Sapnis” videoklipa prezentācija notiks šī gada aprīļa beigās. Pēc prezentācijas visu maiju videoklips būs skatāms Daugavpils Tūrisma informācijas centra skatlogā.

Informāciju sagatavoja:

Anna Burlakova

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Tālr. +371 65422818, +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

Instagram: www.instagram.com/daugavpils.travel