Lai arī klātienes sajūtas ir teju neiespējami aizstāt un kompensēt, šobrīd dzīvojam tādos laikos, kad būt klātienē ir neiespējami vai vismaz sarežģīti izdarāms. Tāpēc, lai saglabātu veselo saprātu un neattālinātos no ārpus mitekļa sienām esošās dzīves, jāmeklē iespējas, kā pabūt dažādās pasaules vietās, nepametot savu ērto un drošo dīvānu. Te talkā nāk virtuālās ekskursijas, kuras piedāvā ne viens vien pasaulslavens muzejs.

Iespējams, tas nav viegli izdarāms, bet šobrīd uz atsevišķiem ierobežojumiem un liegtajām iespējām jāprot paskatīties no pozitīva skatu punkta. Piemēram, lai apskatītu pasaulslavenu mākslas darbu vai vēstures artefaktu izstādi, nav vairs jāstāv garā rindā uz ieeju vai telpās jāspraucas cauri cilvēku pūlim, lai tikai pieietu tuvāk kādam no izstādītajiem priekšmetiem. Tu visu vari apskatīt un iepazīt, sēžot savā ērtajā dīvānā vai guļot gultā!

Šoreiz “Tūrisma Gids”, iedvesmojoties no portāla “Timeout”, apkopojis desmit visā pasaulē pazīstamus muzejus, kas patiks visām gaumēm un kas – pats galvenais – piedāvā bezmaksas virtuālās ekskursijas. Lai skaista mākslas un vēstures baudīšana!

Muzeja virtuālās ekskursijas meklē šeit.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: delfi.lv