Ēģiptes varas iestādes segs izdevumus par izmitināšanu viesnīcās tūristiem, kuriem ir grūtības atgriezties mājās Ukrainas konflikta dēļ slēgto lidojumu dēļ. Visi ārvalstu pilsoņi savās viesnīcās varēs apmesties bez maksas, līdz varēs droši atgriezties savā valstī, teikts Ēģiptes Tūrisma un senlietu ministrijas oficiālajā paziņojumā.

Ēģiptes tūrisma un senlietu ministrs tikās, lai pārrunātu Krievijas un Ukrainas krīzes sekas tūrisma nozarei Ēģiptē, teikts vēstulē.

Starp galvenajiem tikšanās laikā apspriestajiem jautājumiem bija situācija Ēģiptē ar tūristiem no valstīm, kuru starptautisko gaisa satiksmi ir skarusi šī krīze.

“Tika uzsvērts, ka šādi tūristi turpinās uzturēties Ēģiptē viesnīcās, kurās viņi dzīvo, līdz brīdim, kad viņi varēs droši atgriezties savā valstī…,” teikts ministrijas paziņojumā. Viņi arī norādīja, ka maksājumu par izmitināšanu segs Ēģiptes puse.

Turklāt visi tūristi var sazināties ar ministrijas uzticības tālruni 19654. Pakalpojums ir pieejams 24 stundas diennaktī vairākās valodās, tostarp krievu un ukraiņu valodā.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel