Tūristiem ir vēl viena papildu iespēja reģistrēties ieceļošanai Ēģiptē – portālā visitegypt.gov.eg var aizpildīt elektronisku veselības deklarāciju.

Tas jādara vismaz divas dienas pirms ceļojuma. Šo laiku valsts sanitārās iestādes prasīs, lai pārbaudītu sertifikātu un sertifikātu autentiskumu, pēc kura ceļotājs varēs saņemt savu QR kodu, kuru varēs uzrādīt elektroniskā vai izdrukātā veidā pirms iekāpšanas vārtiem un ierodoties. piramīdu zemē.

Tajā pašā laikā paliek iespēja ar papīra anketu, kas tiek aizpildīta lidmašīnā vai lidostā pēc ierašanās. Tomēr eksperti atzīmē, ka elektroniskā versija (QR kods) var samazināt sanitārās kontroles iziešanas laiku.

Neskatoties uz to, ka Ēģiptes varas iestādes apliecina, ka neplāno ierobežot Krievijas tūristu ieceļošanu, no otras puses, rodas grūtības – tūroperatori sankciju dēļ ir spiesti pielāgot izejošās programmas no Krievijas, baidoties pazaudēt savas lidmašīnas. Jo īpaši PEGAS Touristik 2. martā paziņoja par visu izejošo programmu apturēšanu līdz mēneša beigām (šis lēmums neskāra tikai Turcijas Antāliju).

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel