Dažas stingrākas ieceļošanas Ēģiptē noteikumu prasības ir saistītas ar nederīgiem vakcinācijas dokumentiem vai koronavīrusa testu rezultātiem tūristu vidū, aģentūrai RIA Novosti sacīja Piramīdu zemes tūrisma ministra vietnieks Gada Šaljabi.

“Dažiem tūristiem ir sertifikāti, kas neatbilst Ēģiptes Veselības ministrijas standartiem, vai tiem ir nenolasāms QR kods, vai tie ir apšaubāmi, vai tie ir viltoti. Tikai šajā gadījumā tiks veikts eksprestests, ”viņa skaidroja. Viņasprāt, inovācija ir izstrādāta, lai atvieglotu tūristu dzīvi, nevis to sarežģītu. Vienlaikus ministra vietnieks atzīmēja, ka epidemioloģiskās situācijas uzlabošanās gadījumā ieceļošanas noteikumus atkal varētu mainīt.

Atgādinām, ka no 22. janvāra Ēģiptes kūrorta lidostās tiks atvērti eksprestestēšanas centri. Tūristi, kuriem ir grūtības nodrošināt kādu no nepieciešamajiem dokumentiem (nepieciešams vai nu vakcinācijas sertifikāts, vai PCR tests, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms izlidošanas), varēs veikt antigēna eksprestestu tieši lidostā par 20 USD un mierīgi turpināt atpūtu plkst. valsts. Shalyabi atzīmēja, ka PCR tests ir dārgāks.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel