Latvijas tūrisma operators FlyMeAway ienāk Igaunijas tirgū un brīvdienās un skolēnu brīvlaikā organizēs tiešos lidojumus no Tallinas uz Eiropas un Āfrikas pilsētām, lai mazinātu slodzi, kas rodas atvaļinājumu periodā. Pirmais lidojums paredzēts Lieldienās.

Kā stāsta FlyMeAway dibinātājs un izpilddirektors Jurģis Sedlenieks, uzņēmuma mērķis ir brīvdienās piedāvāt ātrus un ērtus čarterreisus uz galamērķiem, kurus no Tallinas parasti var sasniegt tikai ar pārsēšanos. “Piemēram, ja agrāk līdz Bastijas pilsētai Korsikā bija nepieciešamas vismaz 13 stundas un bija jāveic vairāki pārsēšanās, tad šī gada aprīlī uz turieni varēs aizlidot tikai trīs stundās. Ne vienmēr darba un ikdienas lietu vidū var doties atvaļinājumā uz vairākām nedēļām, tāpēc visus lidojumus plānojam brīvdienās un brīvdienās, kā arī skolēnu brīvlaikā, kad pieprasījums pārsniedz piedāvājumu,” skaidroja Sedlenieks.

Pirmais tiešais lidojums uz Bastijas pilsētu Korsikā notiks šajās Lieldienās (15.04–18.04). Nākamajās brīvdienās paredzēti lidojumi uz Dubrovniku Horvātijā, Seviļu un Valensiju Spānijā, Azoru salām, Kaboverdi un citām vietām.

Lielākajai daļai FlyMeAway lidojumu ir paredzēts aizpildīt tā sauktos tukšos lidojumus. Arī plānotie reisi uz Igauniju galvenokārt tiek pārdoti pasažieriem abos virzienos, kas atvedīs uz Igauniju ārvalstu ceļotājus un tādējādi stimulēs vietējo tūrismu.

Detalizētu informāciju par galamērķiem un piedāvājumiem var atrast FlyMeAway vietnē.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee