Александр Алимов
Latest posts by Александр Алимов (see all)

Sveicināti! Nesen es atkal apmeklēju jauku Lietuvas kūrortu Druskininkus. Tur esmu atradis vienu interesantu vietu ģimenēm ar bērniem, maziem un mazliet vecākiem. Tas ir ģimenes parks “Un kas te ir?”. Nezinu, kāpēc tik savāds nosaukums, bet tas nav svarīgi. Svarīgi ir tas, ka, ja esat atbraukuši ar bērniem, tad jums ir kur viņus atstāt. Piemēram, SPA procedūru vai slēpošanas laikā Snow Arēnā.

Kas ir ģimenes parks “Un kas te ir?”

Tas ir izklaižu un atklājumu parks bērniem vairāk nekā 1000 kvadrātmetru platībā.

Dažāda vecuma bērni, sākot no pusgada vecuma un arī vecāki, varēs atrast šeit sev tīkamu nodarbi vai izklaidi.

Pieredzējušie animatori pieskatīs īpaši mazos vai kustīgos. Starp citu, šeit var atzīmēt savu dzimšanas dienu vai citas svinības speciālās zālēs:

Семейный парк “А что здесь?”

Семейный парк “А что здесь?”

Parkā ir daudz dažādu spēļu un izklaižu:

Семейный парк “А что здесь?”

Семейный парк “А что здесь?”

Семейный парк “А что здесь?”

Ar ko šeit var nodarboties?

Paradīzes pludmale un Glābēju stacija. Baltais kanjons un dārgumu sala. Laumiņu pils un Troļļu Bēniņi – šeit apkopotas pašas interesantākas bērnu izklaides un spēles. Rotaļu slimnīca, paslēpes, remonta darbnīcas, ceptuve, rotaļu istabas – to visu var atrast šeit. Man un manām meitenēm patika deju istaba. Ekrānā raida multfilmu ar meiteni, kas dejo. Jāatkārto viņas kustības. Kurš labāk kustas, tas uzvar. Izskatās apmēram šādi:

 

Kur atrodas ģimenes parks “Un kas te ir?”

Parks atrodas pašā Druskininku centrā: Čiurlionio g. 51. Var sazināties pa tālruni: +370 614 99 228

Darba laiks:

Ceturtdien: 14:00-20:00

Piektdien: 14:00-21:00

Sestdien: 14:00-21:00

Svētdien: 14:00-20:00

Apmeklējuma vērtība – 1 stunda 7 EUR, par visu dienu – 12 EUR.

Izmitināties Druskininkos iesaku šeit.

P.S.

Sociālajos tīklos mani var atrast facebook un Instagram. Sekojiet līdzi TravelBlog jaunumiem un lasiet par ceļojumiem Baltijas valstīs un visā pasaulē, jūs gaida daudz interesanta! Lasiet, sekojiet, komentējiet un dalieties savā pieredzē! Citas manas publikācijas var redzēt šeit.

Tāpat var sazināties ar mani, ja jūs interesē sadarbības jautājumu šajā portālā. Piedāvājam kompleksa mārketinga apkalpošanu un konsultācijas jūsu ceļojuma biznesam portālā, emuāros, presē, sociālajos tīklos un citos plašsaziņas līdzekļos. Latvijā, Lietuvā un ne tikai. Veidojam jebkuras sarežģītības fotogrāfijas, audio, videokontentu. Ja vēlaties parunāt par šo tēmu, tad jums uz šejieni: alexander@travelblog.lv