Ievērojama daļa no Grieķijas pieprasījuma gaidāmajā 2022. gada vasaras sezonā ir pēc 5 * īpašumiem, kas joprojām ir vispieprasītākais produkts agrīnai rezervēšanai, kas tika uzsākta novembrī.

Tūroperatoru tirgus pārstāvji ar šo informāciju ar Profi.Travel dalījās 20.decembrī. Kā norāda tūroperatora Ambotis Holidays ģenerāldirektors Vitālijs Stamatovs, šobrīd Grieķijā pieprasījumu skaits kopumā ir visai neliels, ar galveno apjomu jārēķinās ne ātrāk kā 2022. gada februārī. Neskatoties uz to, es jau saņemu pieprasījumus par populārākajiem premium īpašumiem.

“Pirmkārt, šobrīd tiek rezervētas lielās 5* kategorijas viesnīcu ķēdes, kas vienmēr bijušas tūristu iecienītāko topā. Tie ir pirmie, kas tiek izpirkti, sākoties izpārdošanai, un, tuvojoties sezonas sākumam, tajos vai nu vairs nav palicis nevienas sēdvietas, vai arī tie maksā ievērojami dārgāk nekā agrā rezervācija,” norāda Vitālijs Stamatovs. – Parasti atiešanas uz šiem datumiem tiek rezervētas iepriekš, taču šogad ir jēga biļešu iegādi neatlikt. Grieķijas lidojumi jau ir pieejami rezervēšanas sistēmās, un cenas ir ļoti pievilcīgas. Faktiski tos var salīdzināt ar bloka tarifiem.

Viņš norādīja, ka nenoteiktības un pašreizējo ierobežojumu dēļ saistībā ar koronavīrusu uz Grieķiju braucienu rezervācijām joprojām ir liels spiediens. Pēc eksperta prognozēm, situācija ar pārdošanu stabilizēsies tuvāk pavasarim, ja nebūs krasi negatīvu ziņu.

Vēl viena Grieķijā gaidāmās sezonas iezīme ir jaunu vietu piedāvājuma pieaugums, norāda TEZ Tour Greece vadītājs Dimitris Haritidis.

Pēc Vitālija Stamatova teiktā, Grieķijas puse ir gatava piedāvāt jaunas ekskursiju programmas gaidāmajā sezonā, taču līdz šim produkta izstrādi ierobežo pārvietošanās ierobežojumi pašā Grieķijā. Tajā pašā laikā pieprasījums pēc ekskursiju produkta Grieķijā var piesaistīt papildu tūristus no Francijas un Itālijas, kas joprojām ir slēgtas.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel