Grieķijas varas iestādes pilsoņus, kuri līdz 1.februārim nebūs saņēmuši papildu injekciju pret koronavīrusu COVID-19, pielīdzinās nevakcinētajiem un aizliegs apmeklēt slēgtas telpas, ziņo Interfax.

Grieķijas veselības ministrs Tans Pleuris norāda, ka “no 1. februāra par nevakcinētiem tiks uzskatīti tie, kuri nav saņēmuši revakcinācijas devu, ja iepriekšējā saņemta pirms vairāk nekā septiņiem mēnešiem”.

“Sertifikāts būs derīgs, jo tas ir Eiropas sertifikāts un tā derīguma termiņš ir deviņi mēneši. Taču viņi nevarēs baudīt tādas priekšrocības kā apmeklējumi iekštelpās un citas, kas ir pieejamas pilnībā vakcinētiem cilvēkiem,” viņš teikts. intervija vietējai televīzijai.

Kopš pagājušā gada novembra vidus cilvēki, kuri nav vakcinēti pret COVID-19, nevar apmeklēt restorānus, kinoteātrus, muzejus un sporta zāles, ja vien viņiem nav negatīvs koronavīrusa tests.

Pašlaik Grieķija cīnās ar omikrona celma izplatību, jo īpaši ir daži ierobežojumi. Restorāni un izklaides iestādes jāslēdz līdz pusnaktij, un iekštelpās ir sagatavoti galdi ne vairāk kā sešiem cilvēkiem. Turklāt pusei valsts un privātajā sektorā nodarbināto jāstrādā no mājām. Šie ierobežojumi ir spēkā līdz 16. janvārim.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee