Александр Алимов

Sveiki visiem! Ir liels prieks iepazīstināt Jūs ar jauno ceļojumu filmu par Gruziju no Baltijas valstu ceļojotāju kopienas TravelBlog Baltic. Šoreiz mēs liktenīgi esam nokļūvuši valstī, kuru no visas sirds mīl visi, kas kaut reizi to ir apmeklējuši – Gruzijā, jeb kā paši gruzīni sauc savu valsti – Sakartvelo.

Ta ir pārsteidzoši skaista valsts ar brīnišķīgiem cilvēkiem. Mūsu filma attēlo tikai mazu daļu no visa krāšņuma un vietējo iedzīvotāju viesmīlības.

Nedēļas laikā mēs apceļojām tikai trīs Sakartvelo reģionus – Imereti, Adžāriju un Svaneti. Tie visi tiek uzskatīti par Dienvidkaukāzas pērlēm. Mēs rādam šos reģionus gan no putnu lidojuma, gan no izstieptās rokas attāluma. Svaneti kalni, Inguri hidroelektrostacijas bezdibenis, ceļu līkumainie serpentīni, Adžārijas kalnu ciemati un karstais Batumi kūrorts.

Brīnišķīgas dziesmas, dejas un vīns – to visu jūs ne tikai redzēsiet, bet arī dzirdēsiet. Mūsu filmā mēs izmantojam dažas leģendārās grupas “MGZAVREBI” dziesmas, kuras dalībnieki deva tam personīgu piekrišanu. Ne be iemesla šīs grupas nosaukuma tulkojums ir „Ceļotāji”. Viņu dziesmas ir ideāli piemērotas mūsu filmai par ceļošanu šajā valstī!

Liels paldies visiem, kas palīdzēja filmēt šo filmu. Ir daudz šādu cilvēku. No mūsu pastāvīgā operatora Ivar Utinans un mana drauga un ceļojumu partnera Stanislav Gorbunov mūsu visiem Gruzijas draugiem visā valstī.

Es gribētu izteikt īpašu pateicību labākajam gidam Gruzijā – Marikai Bogveradze. Ja dodaties uz Gruziju – ticiet man, jūs neatradīsiet labāku gidu! Marika, ņemot vērā nesenos notikumus, es atceros jūsu vārdus: „Esiet pārliecināti, ka visi gruzīni atkal un atkal gatavi pasniegt jums uz paplātes savas sirdis, bet ne godu un cieņu”. Esmu lepns un priecīgs, ka jūs pazīstu!

Ticiet man, šie kadri rādīsies jums sapņos un veicinās fantāziju, pat ja jūs šeit esat bijuši vairākkārt. Sakartvelo katru reizi pārsteidz ar saviem brīnišķīgiem skatiem un mudina atgriezties atkal un atkal. Madloba, Sakartvelo, un uz tikšanos!

Parakstieties uz TravelBlog jaunumiem un lasiet par ceļošanu Baltijas valstīs un visā pasaulē, šeit jūs atradīsiet daudz ko interesantu! Lasiet, komentējiet un dalieties ar saviem iespaidiem!

P.S. Sociālajos tīklos mani var atrast facebook un Instagram. Piesakieties TravelBlog atjauninājumiem un lasiet par ceļojumiem Baltijas valstīs un visā pasaulē, jūs gaida daudz interesanta! Lasiet, piesakieties, komentējiet un dalieties savā pieredzē! Citas manas publikācijas var redzēt šeit.

Tāpat ar mani var sazināties, ja jūs interesē sadarbība šajā portālā. Piedāvājam kompleksa mārketinga apkalpošanu un konsultācijas jūsu ceļojuma biznesam portālā, blogos, presē, sociālajos tīklos un citos plašsaziņas līdzekļos. Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un ne tikai. Veidojam jebkuras sarežģītības foto, audio, video kontentu. Ja vēlaties par so tēmu parunāt, apspriest – jums uz šejieni: alexander@travelblog.lv