Tallinā vadošais pasaules viesnīcu tīkls Accor plāno atvērt Baltijas valstīs pirmo viesnīcu ar zīmolu Novotel Living, tādējādi nostiprinot savas pozīcijas Ziemeļeiropas tirgū. Šodien Accor un investīciju kompānija Estmak Capital ir parakstījuši sadarbības vienošanās, saskaņā ar kuru 2022. gada beigās Tallinā tiks atvērta jauna viesnīca.

Baltijas valstīs tā ir pirmā viesnīca Novotel Living, kuras pamatā ir apart-viesnīcas koncepts, tā tiks būvēta Poordi ielā 5, rajonā starp Tallinas centru, ostu un vecpilsētu. Jaunajā viesnīcā būs 124 numuri, kā arī tā saucama sadarbības zona, trenažieru zāle un restorāns.

“Tā kā ar laiku viesu vēlmes mainās, Novotel Living piedāvā tūristiem lojālos nosacījumus ilgtermiņa uzturēšanās gadījumā. Vairāk jo vairāk cilvēku izvēlas palikt vienuviet ilgāk, tomēr vēlas, lai uzturēšanās būtu ar viesnīcas ērtībām, viesmīlību, lai būtu iespēja komunicēt un sajust vietējo kolorītu. Visā pasaulē ir ātri izplatījies risinājums apart-viesnīcu veidā, tas kļuvis par populāru uzturēšanās variantu. Šobrīd mēs izmantojam jaunu koncepciju, piemēram, Beļģijā un Rumānijā, bet, pateicoties sadarbībai ar Estmak Capital, drīzumā tiksim uz Igaunijas tirgu. Mēs piedāvājam tūristiem to, ko viņi gaidīja, un esmu pārliecināta, ka mūsu risinājums tiks labi pieņemts”, sacīja koncerna Accor attīstības vadītāja Austrumeiropā Katažina Slaviņska.

Novotel Living — viesnīcu tīkla Accor zīmols, kas piedāvā lojālu risinājumu ilgtermiņa uzturēšanās gadījumā pēc modeļa Club House – tas ir dzīvokļu komplekss, sākot no studijām līdz apartamentiem ar divām guļamistabām, tajos ir viesnīcām raksturīgās ērtības un kopīgas zonas, kas nodrošina cilvēku saskarsmi. Funkcionālais viesnīcas dizains ar tās novatoriskajiem risinājumiem ir noteicošais zīmolā Accor filozofijā. Uzturēšanās viesnīcā personai būtu pēc iespējas nozīmīgāka.

“Novotel Living — tas ir pirmais apart-viesnīcas projekts Baltijas valstīs. Ceļojuma koncepti un cilvēku gaidas mainās, un mūsu mērķis ir piedāvāt labāko mājokli tiem, kuri atbrauc uz Tallinu darba darījumos, ka arī tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem, kuri ilgu laiku viesnīcā vēlas justies kā mājās. Turklāt mēs uzskatām, ka viesiem jāpiedāvā daudzfunkcionāla darba vide. Esam izvelējušies viesnīcai lielisku vietu blakus Tallinas ostai, tikai divos soļos no vecpilsēta un 15 minūšu braucienā ar tramvaju no lidostas. Igaunija ar tās skaistu galvaspilsētu  paliek viena no slēptajām Eiropas pērlēm. Mēs vēlamies, lai katram viesim tiek nodibināts īpašs sakars ar Tallinu, bet mēs centīsimies atbalstīt un nostiprināt šo sakaru ar mūsu inovācijas izvietojuma koncepciju,” uzsvēra kompānijas Estmak Capital īpašnieks Timofejs Sukonkins.

Avots: turist.delfi.ee