Analīze jāveic ne agrāk kā 24 stundas pirms izbraukšanas sertificētā laboratorijā.

Sākot ar 26. novembri, Izraēla ir atļāvusi ceļotājiem, kas ieceļo valstī, uzrādīt ātrās (antigēnu) testa rezultātus kā alternatīvu PCR testiem. Tie ir jāatdod 24 stundas pirms izlidošanas, raksta The Jerusalem Post.

Tomēr, ierodoties Ben Guriona lidostā, jums joprojām būs jāveic PCR tests.

Antigēnu testi tiek uzskatīti par mazāk jutīgiem nekā PCR testi, taču tie ir lētāki un pieejamāki, un rezultāti tiek sagatavoti minūtēs, nevis stundās vai dienās. Izraēlas Veselības ministrija skaidroja, ka pārbaude jāveic akreditētās laboratorijās, mājas pārbaudes netiek pieņemtas. Turklāt rezultātiem jābūt angļu valodā.

Iepriekš tika ziņots, ka līdz 1.decembrim Izraēla atzīs “Sputnik V” un vakcinētie krievi varēs plānot savas brīvdienas šajā valstī. Tiesa, šeit ir viens nosacījums – vakcinācija nedrīkst būt vecāka par sešiem mēnešiem, tas ir, tiem, kas vakcinēti ilgstoši, ir jāveic revakcinācija, un Izraēla pagaidām negatavojas apstiprināt Sputnik Light. Tiesa, tiek apsvērta iespēja atzīt koronavīrusa slimnieku Krievijas apliecības.

Turklāt tūristiem, kas vakcinēti ar “Sputnik V” vairāk nekā pirms sešiem mēnešiem, var būt iespēja apmeklēt Izraēlu tūristu grupu ietvaros, ja Krievija no “oranžā saraksta” tiks pārcelta uz “zaļo”. Atbilstoši izstrādātajam mehānismam tiks atļauta ieeja organizētās grupās no 5 līdz 30 cilvēkiem. “Viņi ceļo pa valsti “kapsulā”, grupas dalībnieki veiks PCR testus ik pēc 72 stundām. Saskaņā ar šo programmu dienā varēs ienākt līdz 2 tūkstošiem tūristu,” sacīja Izraēlas tūrisma ministrs Joels Razvozovs.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel