Igaunijas un Baltijas valstu lielākās ceļojumu aģentūras “Estravel AS” jūnijā Igaunijā apgrozījums bija 2,8 miljoni eiro. Pēdējo reizi mēneša apgrozījums bija lielāks pagājušā gada februārī.

“Pēdējo četru mēnešu laikā pārdošanas apjomi ir nepārtraukti auguši. Jūnija rezultāti skaidri parāda, ka ceļošana atkal ir kļuvusi populāra un igauņi uzticas mūsu piedāvātajiem drošajiem ceļojumu risinājumiem. Īpaši priecē tas, ka esam ieguvuši daudz jaunu klientu, kuri agrāk biļetes un viesnīcas iegādājās tiešsaistē, bet tagad to nevēlas darīt,” sacīja Katrīna Aaslaida, Estravel mārketinga vadītāja.

Anne Samlik, Estravel izpilddirektore: “Lai arī šķiet, ka 2,8 miljoni ir labs rezultāts, tas joprojām ir tikai 50% no apgrozījuma jūnijā pirmskrīzes 2019. gadā. Es priecājos, ka privātie klienti ir pieņēmuši mūsu drošas ceļošanas koncepciju un atkal sākuši pirkt ceļojuma pakalpojumus. Mēs turpinām cerēt, ka arī mūsu sadarbības klienti atgūs pirkumu apjomus.”

Statistika rāda, ka Grieķijas salas, Gruzija, Turcija un Melnkalne jūlijā joprojām ir populāri komplekso brīvdienu galamērķi. Cilvēki dod priekšroku lētām čartera brīvdienām un ērtiem tiešajiem lidojumiem. Pagājušās nedēļas populārākie galamērķi ir atrodami Estravel vietnē.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee