Александр Алимов

Kāzu ceļojums vai medusmēnesis – tā ir lieliska iespēja kopā ar savu otro pusīti atpūsties kādā romantiskā vietā, kas atrodas tālu no ikdienas rūpēm.

Pasaulē ir daudz romantisko un eksotisko vietu, tāpēc rūpīgi jāizpēta informācija par šīm vietām, lai izvēlētos sev piemērotāko variantu. Kāzu ceļojuma virziens ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, proti:

  • finanšu līdzekļi, ko jūs esat gatavi iztērēt braucienam;
  • vīzas nepieciešamība;
  • dokumentu paka, kuri ir vajadzīgi iebraucot valstī;
  • atpūtas ilgums;
  • ievērojamāko vietu apskate vai pludmales atpūta.

Ja esat gatavi sniegt atbildi uz šiem jautājumiem, tad jums būs vieglāk izvēlēties vietu kāzu ceļojumam. Aplūkosim populārākos virzienus.

Tūres uz Ēģipti ir tikpat populāri kā uz Turciju. Tas ir galvenais ziemas virziens. Ēģipte ir slavena ar eksotisko gaisotni un vietām, kur var pabūt vienatnē ar savu mīļo. Šī jaukā austrumu valsts piedāvā tūristiem Sarkanās jūras apbrīnojamās pludmales, bagātu zemūdens valsti ar neatvairāmiem korāļu rifiem, daudz visdažādāko viesnīcu, romantiskas pastaigas gar krastmalu utt. Viesnīcu administrācija vienmēr gādā par saviem klientiem. Tas var izpausties kā papildu bezmaksas pakalpojumi vai dāvanas.

AAE vislabāk der jaunlaulātajiem, kuriem garšo austrumu virtuve. Tikai pēdējās desmitgadēs AAE sāka attīstīties pilsētas, tāpēc tūristiem rodas iespēja aplūkot mūsdienu ievērojamākās vietas, kā arī daudz izklaižu. Atpūta oāzēs tuksnesī – tā ir īsta arābu pasaka, kura paliks atmiņā visu mūžu.

Maldīvu salas – tas ir visu iemīlējušos pāru sapnis. Šajā paradīzē nevar nokļūt visi, jo atpūtas cenas Maldīvijā ir krietni augstākas nekā augstākminētajās valstīs. Maldīvu salas ir īsta eksotika, vieta, kur var paslēpties no citiem, pabūt divatā. Pilna atpūta, eksotiska daba, Indijas okeāns ar siltu, skaidru ūdeni, baltas smiltis pludmalēs – tas viss vilina romantiķus, kas vēlas atpūsties no pilsētas steigām.

Kāzu ceļojums uz Seišelu salām – tas ir daudzu meiteņu sapnis. Komplektēti numuri jaunlaulātajiem, tīkama saule, brīnišķīgas ainavas un vientulība ar dabu spēj padarīt jūsu atpūtu šai vietā par lielisku jaunas ģimenes dzīves sākumu.

Taizeme ļoti der īstās Āzijas kultūras cienītajiem. Ja jūs domājat, ka Taizeme ir slavena vienīgi ar savu ideālo pludmales atpūtu, tad maldaties. Šeit var ieraudzīt daudz vēsturisko un dabas ievērojamāko vietu. Ja agrāk jau esat bijis Taizemē, varat izvēlēties citas Āzijas valstis – Bali, Vjetnamu, Indiju, Šrilanku. Šīs valstis ir ideāls risinājums atpūtai rudenī.

Var doties kāzu ceļojumā arī citā virzienā. Piemēram, tā varētu būt viena no Karību jūras salām, Meksika, Dominikāna, Kuba. Nav vērts taupīt savus līdzekļus lidojumam, galu galā jūs priecēs krāšņas pludmales, ugunīgas ballītes un burvīga Latīņamerikas gaisotne.

Gadījumā, ja jūs finanses to neļauj vai jums būtu interesantāk pastaigāties pa omulīgām pilsētām, apskatīt ievērojamās vietas, piedalīties ekskursijās, tad kāzu tūres uz Eiropas valstīm ir tas, kas vajadzīgs jums.

Parīze ir iemīlējušo pilsēta, par kuru sapņo visas sievietes. Ļoti populāras ir arī Itālijas pilsētas tādas kā Venēcija ar savu lielisko arhitektūru un ūdens kanāliem, Verona, kur dzīvoja slaveni Romeo un Džuljeta. Jāatceras arī par Čehijas Prāgas līkloču ieliņām. Protams, ar to nebeidzas interesantu Eiropas vietu saraksts. Piemēram, Francijas Rivjēra, Tenerife un dažas Grieķijas salas – vietas, kur var apvienot romantiskas pastaigas ar pludmales atpūtu.

Gadījumā, ja vēlaties apmeklēt patiešām paradīzes nostūrus, bet ir nepietiekami naudas līdzekļi, ir vērts ieskatīties servisā Sortter (www.sortter.com/lv-lv/) – tas ir savdabīgs jūsu ceļojumu finansēšanas agregāts. Tāpat kā Booking sniedz iespēju salīdzināt viesnīcas, Skyscanner – aviobiļetes, Sortter – dažāda veida kredītus, tajā skaitā arī sniedz informāciju par kredītu ceļojumam.

Tagad jūs zināt par visiem populārākajiem virzieniem, kuri lieliski der jūs romantiskajam ceļojumam.