Līdz ar pāreju uz ziemas laiku, starptautiskā lidosta Rīga 1.novembrī ievieš ziemas lidojumu sarakstu, piedāvājot pasažieriem vairāk nekā 80 dažādus virzienus, tostarp jaunus maršrutus.

Lidostā darbosies 13 aviokompānijas.

airBaltic plāno atsākt daudzus ziemas maršrutus. No 18. decembra reizi nedēļā tiks atvērts tiešais reiss uz Kitilu Somijas ziemeļos. Tāpat no 18.novembra tiks atjaunoti iknedēļas lidojumi uz Ženēvu, Zalcburgu un Veronu.

Īru zemo cenu aviokompānija Ryanair šosezon piedāvās visvairāk jauno un atjaunināto maršrutu, kas uzsāks lidojumus uz 17 galamērķiem. Lidostas Rīga pasažieriem jaunums ir četri maršruti: trīs reizes nedēļā kursēs lidojumi uz Orhūsu (Dānija), divi lidojumi uz Krakovu (Polija), Memingenu (Vācija) un Palermo (Itālija). Pirmie lidojumi uz Orhūsu un Krakovu tika veikti 28.oktobrī, pirmais lidojums uz Memingenu 29.oktobrī, savukārt uz Palermo 30.oktobrī. Pēc gandrīz desmit gadu pārtraukuma lidostas Rīga maršrutu kartē atkal parādīsies Bristole.

Savukārt aviokompānija Norwegian no 20.decembra tiks veikti lidojumi uz Tronheimu divas reizes nedēļā. AirBaltic turpinās lidojumus arī uz trešo lielāko pilsētu.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: rus.delfi.lv