Александр Алимов

Armēnija! Cik daudz kā gribas izstāstīt pēc brauciena! Un jo labāk parādīt! Jā, TravelBlog Baltic komanda ar lielu prieku piedāvā jums mūsu jauno filmu, kuru kopā ar Staņislavu Gorbunovu un Ivaru Utinānu uzfilmējām pēc nedēļas ceļojuma pa Armēniju.

Ceram, ka tā jūs pārsteigs un mudinās apmeklēt šo valsti. Nevar pat iedomāties, cik maz mēs joprojām zinām par to. Masveida tūrisms pagaidām vēl netika uz šejieni, tādēļ bija īpaši saistoši te ceļot.

Skaistākās kalnu ainavas, dziļas aizas, pārsteidzoši klosteri un stāsti, kuriem ir vairāk tūkstošu gadu. Galvenais, protams, ļaudis! Armēņi, kurus bijām satikuši, izskatījās neatvairāmi, šausmīgi fotogeniski un ārkārtīgi viesmīlīgi.

Paspējām daudz ko apskatīt! Klosteri – Ahpata, Hora, Virapa, Noravanka, Tateva – šķiet, ka te ir apstājies laiks! Amberda cietoksnis, Karaundžas megalīti, Areni alu komplekss – tik brīnišķīgas ievērojamākās vietas, ka nespēj to aptvert!

Un tas vēl nav viss. Mums ar puišiem no Yell Extreme Park izdevās uzfilmēt bezdibeņa kanjonu no putnu lidojuma. Vispār no augstuma Armēnija izskatās vareni, tādu kadru ir daudz mūsu filmā. Vēl mums paveicās iepazīt Armēnijas galvaspilsētu tās īpašajā dienā – Armēnijas Neatkarības dienā. Erevānā to atzīmēja pilnā sparā. Mūsu filmēšanai tas piešķīra īpašu šarmu!

Un, protams, esam priecīgi mūsu sadarbībai ar viesnīcu tīklu Radisson. Erevānā šīs kompānijas viesnīca atšķiras ar sevišķu komforta un ērtību līmeni.

Svarīgi uzsvērt, ka mūziku mūsu filmai ir speciāli uzrakstījis lielisks Armēnijas komponists un mūziķis Bagrats Terterjans. Jāpasaka, ka viņam izdevās attēlot savas Dzimtenes ritmu un harmoniju mūsu video sižetam. Bagrat! Liels paldies tev, draugs! Tāpat vēlos pateikties visiem, kas palīdzēja filmēšanā, jo īpaši Armēnijas vēstniekam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Tigranam Mkrtčana kungam.

Filma ir uzfilmēta, samontēta un gatava raidīšanai. Droši spiediet PLAY un neaizmirstiet uzspiest patīk, uzrakstīt komentāru un sekot mūsu YouTube kanālam. Tā būs labākā balva par mūsu darbu! Laipni lūdzam Armēnijā!

P.S. Sociālajos tīklos mani var atrast facebook un Instagram. Piesakieties TravelBlog atjauninājumiem un lasiet par ceļojumiem Baltijas valstīs un visā pasaulē, jūs gaida daudz interesanta! Lasiet, piesakieties, komentējiet un dalieties savā pieredzē! Citas manas publikācijas var redzēt šeit.

Tāpat var sazināties ar mani, ja jūs interesē sadarbības jautājumu šajā portālā. Piedāvājam kompleksa mārketinga apkalpošanu un konsultācijas jūsu ceļojuma biznesam portālā, emuāros, presē, sociālajos tīklos un citos plašsaziņas līdzekļos. Latvijā, Lietuvā un ne tikai. Veidojam jebkuras sarežģītības fotogrāfijas, audio, videokontentu. Ja vēlaties parunāt par šo tēmu, tad jums uz šejieni: alexander@travelblog.lv