Atpūta diviem pieczvaigžņu viesnīcā Antālijā, Turcijā, ir trīs reizes lētāka nekā divas dienas pieczvaigžņu viesnīcā Palangā.

Turklāt Turcijā atpūtnieki par šo naudu saņems ne tikai brokastis, bet arī pusdienas, vakariņas, bezmaksas dzērienus un uzkodas bāros, SPA un sporta centru pakalpojumus, kā arī daudzus citus pakalpojumus.

“Turcijas tūrisma nozare dara visu, lai atgūtu klientus, tāpēc cenas tur tagad ir īpašas un atpūtniekiem labvēlīgas. Šāds atvaļinājums diviem izmaksās aptuveni 900 eiro, ieskaitot lidojumu un braucienu uz lidostu un no tās,” sacīja Lietuvas uzņēmuma Tiketa Tour vadītājs Gvidas Aukštuolis.

Saskaņā ar Booking.com, par tiem pašiem 479 eiro vienai personai (tas ir ceļojuma uz Turciju izmaksas) Palangā jūs varat saņemt istabu ar brokastīm un SPA pakalpojumiem divas naktis kūrortā Vanagupe, divas naktis ar brokastīm, un SPA pakalpojumi Palanga Life Balance SPA maksās 694 eiro. Trešajā Palangas pieczvaigžņu viesnīcā – Amsterdam Plaza Hotel & SPA divas naktis ar brokastīm un SPA pakalpojumiem maksās 458 eiro.

Tajā pašā laikā nedēļas atvaļinājums Turcijas 5 zvaigžņu viesnīcā Q Premium Resort maksā 746 eiro, Lonicera Premium – 631 eiro, bet Noxinn Deluxe – no 653 eiro. “Palangā ir daudz mazāk augstākās klases viesnīcu, tas arī manāms cenās, īpaši sezonas laikā. Domāju, ka arī Lietuvā drīz gaidāmas pārmaiņas, un viesnīcas sāks piedāvāt interesantākas pakalpojumu paketes gan ilguma, gan ēdiena ziņā,” sacīja West Express pārstāve Laura Šepetiene.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee