Priekšā Ziemassvētki un Jaunais gads, un Jūrmala – tāpat kā lielākā daļa Latvijas pilsētu – ir svinīgi izrotāta. Vairākās pilsētas vietās uzstādītas rotātas egles, vakaros pilsētu rotā kvēlojošas vītnes, bet Dzintaru mežaparkā spīd tūkstošiem daudzkrāsainu gaismiņu. Bet tas vēl nav viss… Jūrmala ir sagatavojusi aizraujošu iespēju aktīvi pavadīt brīvo laiku – pilsētā norisināsies kvestu spēle “Pa zvēru pēdām”.

Spēle ilgs tikai vienu nedēļu – no 27. decembra līdz 2. janvārim. Jums būs jāatrod kontrolpunkti, jāatbild uz spēles jautājumiem un jāuzzina daudz interesantu faktu par dzīvniekiem, putniem un kukaiņiem! Piemēram, kurš dzīvnieks var sajust zemestrīci par 15 minūtēm ātrāk nekā cilvēks, un kurš var palīdzēt atrast sprāgstvielas? Kā jūrnieki nosaka, kad tuvojas vētra? Un citi, ne mazāk interesanti jautājumi.

Ikviens, kurš pareizi izpildīs uzdevumu, varēs saņemt balvu Jūrmalas TIC – saņems saldu dāvanu no populārākajiem Jūrmalas restorāniem un kafejnīcām. Viss, kas jums jādara, lai saņemtu balvu, ir jāatrod 13 no 17 kontrolpunktiem.

  • Izlasi uzdevumā iekļauto dzīvnieka aprakstu un kontrolpunktā meklē tā vārdu vai attēlu.
  • Nofotografējiet to. Attēlā ir jāattēlo subjekts un viens vai vairāki komandas locekļi.
  • Parādiet uzņemtās fotogrāfijas Jūrmalas TIC.

Pareizi iegaumējot un nokārtojot vismaz 13 kontrolpunktus, komanda saņems saldu balvu!

Tūrisma informācijas centrs atrodas Majoros, Lienes ielā 5. Darba laiks no 27. decembra līdz 2. janvārim katru dienu no 10:00 līdz 17:00.

Uzdevumi tiks publicēti Visit Jurmala mājaslapā 27. decembrī.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: rus.delfi.lv