Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidoja vēl vienu izzinošo pastaigu pa Majoriem, kas, pirmkārt, paredzēta skolēniem, kuriem tikko ir sācies brīvlaiks.

Ar kādu transportlīdzekli varēja aizbraukt uz Jūrmalu pirms dzelzceļa posma Rīga – Jūrmala uzbūvēšanas? Kas ir bēniņi, kupols, vitrāžas un ugunsmūris? Kā tiek noteikts vēja virziens un kāpēc tas ir svarīgi? Kāds dzīvnieks nes veiksmi un garantē ilgu mūžu? Kas ir monogrammu noslēpums?

Jūs atradīsit atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, piedaloties aizraujošā izzinošajā pastaigā, kas apvieno sporta orientēšanos un vēsturisko viktorīnu! Divu stundu ilgs maršruts tiek izstrādāts speciāli skolēniem, taču tas patiks arī pieaugušajiem. Tas ieinteresēs gan Jūrmalas iedzīvotājus, gan pilsētas viesus, jo sniegs iespēju ne tikai atrast kartē un apskatīt populāras tūristu apskates vietas Jūrmalas centrā, bet arī uzzināt kaut ko jaunu.

Идея на каникулы: Прогулка-квест для школьников по Майори "Гуляем - изучаем"

Katrs, pareizi atbildot uz jautājumiem un ierakstot atbildes krustvārdu mīklā, uzzinās paroli un saņems pārsteiguma balvu no VisitJurmala. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā Majoros, Lienes ielā 5 var saņemt to katru dienu no 10.00 līdz 17.00, iepriekš piezvanot pa tālruni 67147900 un personīgi uzrādot paroli – atslēgvārdu.

Lai veiksmīgi izpildītu visus uzdevumus, ir nepieciešami:

  • izprintēt vai pārzīmēt krustvārdu mīklu;
  • izprintēt vai lejupielādēt spēles karti ar kontrolpunktiem un jautājumiem;
  • paņemt līdzi pildspalvu vai zīmuli.

Avots: rus.delfi.lv