Lielākā vasaras daļa jau ir aiz muguras un ir pienācis laiks padomāt, kur pavadīt pāris rudens nedēļas nogales (ja nemainās epidemioloģiskā situācija). Un, lai tālu netiktu, nolēmām atcerēties, kādas atpūtas vietas atrodas Latvijā – un mums nebūs tālu jādodas, un jūs varat doties atvaļinājumā piektdienas vakarā.

Sala diviem pie Baltezera

Rezidence Senču Sils atrodas gleznainā Baltezera krastā, kuras teritorijā ir izīrējamas deviņas mājas. Bet vislielākā interese nav pat tās, bet neliela sala ar māju, uz kuru var nokļūt tikai pa nelielu gājēju tiltiņu.

Pārsteidzošākais ir tas, ka šī sala šeit parādījās salīdzinoši nesen: pirms 15 gadiem pēc spēcīgas vētras pie krasta sāka veidoties neliels zemes gabals. Tas tik organiski iekļāvās esošajā ainavā, ka kompleksa īpašnieks Jūlijs Krūmiņš nolēma to pielāgot biznesam – pilnveidot un uz tā uzbūvēt nelielu namiņu Chalet stilā.

Neskatoties uz vasarnīcas izskatu, tur var atpūsties ne tikai siltajā sezonā. Māja tiek apsildīta ar radiatoriem, un jautājums par komfortu rodas tikai tad, kad gaisa temperatūra nokrītas līdz -5 grādiem. Mājā ir viss nepieciešamais labai atpūtai: plaša istaba ar divguļamo gultu, apvienota ar nelielu virtuvi; tualete un duša. Uz salas ir uzstādīts arī mangals. Turklāt šeit jūs varat paņemt līdzi savu četrkājaino draugu.

200 metru attālumā no salas ir neliela pludmale peldēšanai vasarā, rotaļu laukums, tenisa korts, privāta laivu un jahtu piestātne. Rezidences teritorijā, 100 m no salas, atrodas SPA centrs ar pirts kompleksu un 20 m garu peldbaseinu. Vasaras sezonā ir iespēja nomāt ūdens motociklus, SUP.

Mājas uz ūdens netālu no Rīgas

Tikai dažu kilometru attālumā no Rīgas, Mārupes novadā, atrodas Viesītes atpūtas komplekss. Tās unikalitāte ir saistīta ar faktu, ka viesu nami šeit atrodas tieši virs ūdens.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee