Lietuvas lidostās janvāris parasti iezīmē pieprasījuma pieaugumu lidojumiem uz Eiropas slēpošanas kūrortiem – par kuriem tiešos lidojumus bieži izvēlas aktīvās ziemas atpūtas cienītāji, kādas ir prasības un iespējas populārākajos slēpošanas kūrortos

“Tūroperatori pēc aptaujām un pārdošanas apjomiem redz, ka interese par slēpošanas braucieniem ir patiešām liela, un pirmie čarterlidojumi no Viļņas lidostas sāksies šonedēļ un nākamnedēļ – lielāko tūrisma operatoru slēpošanas programma turpināsies līdz pat pavasara beigām,” saka M. Plepytė-Rainienė.

Austrijas slēpošanas kūrorti Austrija noteikti ir viena no slēpošanas vietām, kuru noteikti ir vērts apmeklēt. Šeit esošajos slēpošanas kūrortos ikviens atradīs kaut ko sev tuvu – no iesācējiem līdz pieredzējušiem slēpotājiem. Slēpošanas kūrortus raksturo ārkārtējs šarms, pievilcīga arhitektūra un vietējo iedzīvotāju viesmīlība. Slēpošanas sezona šeit ilgst no decembra līdz aprīlim, kad varat izbaudīt esošo sniega izklaidi.

Itālija – autentiskām slēpošanas brīvdienām Ja meklē slēpošanas brīvdienas, kur ne tikai izbaudīsi ziemas izklaides, bet arī vietu, kur atpūsties un baudīt gardēžu ēdienu, iesakām doties ceļojumā uz Itāliju. Šeit parasti ir mazliet klusāks nekā citos slēpošanas kūrortos, tāpēc var ne tikai baudīt ziemas sporta veidus, bet arī apbrīnot skaisto Itālijas ainavu.

Francijas slēpošanas kūrorti Francija un šeit esošie slēpošanas kūrorti jau kļuvuši par klasisku ziemas izklaides entuziastu. Valsts piesaista tūristus ne tikai ar gardiem ēdieniem vai iespaidīgiem skatiem, bet arī ar viegli pieejamiem kūrortiem, kuru šeit ir ārkārtīgi daudz. Ceļotāji varēs atrast vietas, kur pavadīt ziemas brīvdienas, sākot no tradicionālajiem līdz īpaši uzbūvētiem slēpošanas kūrortiem, gan grezniem, gan lētākiem. Francija bija pirmā valsts, kas savienoja savus kūrortus ar pacēlājiem un joprojām ir viena no slavenākajām slēpošanas valstīm līdz pat mūsdienām, jo ​​daudzas trases atrodas salīdzinoši lielos augstumos. Tāpat kā Austrijā un Itālijā, arī Francijā slēpošanas sezona ilgst no decembra līdz aprīlim.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: delfi.lt