Ekskursijas uz Saūda Arābiju pārskatāmā nākotnē var kļūt pieejamas tūristiem, kuri atpūšas Sarkanās jūras kūrortos Ēģiptē un Jordānijā. Saūda Arābijas Tūrisma pārvaldes (STA) Krievijas un NVS tirgu direktore Lana Bulkere par to pastāstīja tiešsaistes izbraukuma šova laikā 17. februārī.

“Tagad mēs aktīvi strādājam, lai izveidotu šādu piedāvājumu tūristiem, kuri ierodas pludmales brīvdienās Šarm eš Šeihā vai Akabā, kā arī AAE. Pirmkārt, tie var būt braucieni uz Al Ulu, kas bija otrā lielākā nabatiešu karaļvalsts pilsēta pēc slavenākās Petras,” sacīja Lana Bulkere.

Viņa nevarēja sniegt sīkāku informāciju, atsaucoties uz notiekošo darbu. Neskatoties uz to, pēc viņas teiktā, Saūda Arābija grasās strādāt pie tā, lai piesaistītu maksimāli daudz tūristu, kuri cita starpā ierodas arī kaimiņvalstīs. Jo īpaši viesi, kas apmeklē Persijas līča reģiona kaimiņvalstis: AAE, Kataru un Bahreinu, var kļūt par vēl vienu svarīgu tirgu šajā ziņā. Viņiem var piedāvāt ekskursijas uz Rijādas karalistes galvaspilsētu un džipu safari tuksnesī.

Pasākuma dalībnieki arī atgādināja, ka Dubaiju un Al Ulu tagad savieno tiešie reisi. Flydubai ir paziņojusi par lidojumu atklāšanu.

Vēl viena joma, uz kuru STA liek likmes, ir Džida, viena no lielākajām pilsētām valstī.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel