Irina Mazurika
Мой Facebook
 Senās tehnikas muzejs ir Sodelišku muižas saimniecībā un atrodas vien 5 min braucienā no muižas. Muzejā ir ārējā un iekšējā ekspozīcijas, muzeja ēkā arī neliela kafejnīca.
Apskatei pieejami tvaika vilcēji, traktori, autobusi, kravas automašīnas, pirmskara un padomju laika automašīnas, motociklu un velosipēdu kolekcijas.
Blakus muzeja ēkai var apskatīt arī lidmašīnu AH-2.

Muzeja eksponāti bieži piedalās retro auto parādēs Lietuvā un ārpus tās. Pēc iepriekšējās vienošanās var novērot kā tiek darbināts senais tvaika traktors.


Kur atrodas Senās tehnikas muzejs?

Muižas saimniecība atrodas netālu no Biržu pilsētas, kas ir aptuveni 95 km vai 1 stunda 30 minūtes no Rīgas, un apmēram 215 km vai 2 stundas 30 minūtes ar automašīnu no Viļņas. Waze navigatorā: Senovines technikos muziejus (Sodeliškiai). Адрес: Lauko g.2, Sodeliškiai, Biržu raj.

Senās tehnikas muzeja darba laiks un cenas

Senās tehnikas muzejs no 2.aprīļa līdz 1.oktobrim strādā no otrdienas līdz svētdienai plkst.10:00-19:00, pirmdien brīva diena. Ziemas sezonā no 2.oktobra līdz 2.aprīlim muzejs strādā no trešdienas līdz svētdienai plkst.10:00-17:00, pirmdien un otrdien brīvas dienas.

Biļete muzejā pieaugušajam maksā 4 eiro, bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam un apmeklētājiem ar invaliditāti 2 eiro.
Plašāku informāciju par muižu var atrast oficiālajā mājaslapāFacebook vai Instagram. Vairāk par Sodelišku muižu lasiet šeit, ko vēl var apskatīt Biržu rajonā, lasiet šeit.
Vai jums jau ir plāni, kur doties rudens pastaigā? Vairāk ideju atradīsiet manos blogos Instagramā un Feisbukā. Publicēju tur foto atskaites par skaistajām un neparastajām Baltijas vietām un izklaides iespējām. Uz tikšanos!
Parakstieties uz TravelBlog jaunumiem un lasiet par ceļošanu Baltijas valstīs un visā pasaulē, šeit jūs atradīsiet daudz ko interesantu! Lasiet, komentējiet un dalieties ar saviem iespaidiem!