Mūsu aizņemtajā laikā viss notiek ātri: komunikācija, darbs un atpūta. Pat vilcieni, un tie brauc arvien ātrāk: no rīta Berlīnē, dažas stundas vēlāk Barselonā. Ērti? Noteikti! Taču ir arī citi vilcieni: lēnāki, daudz greznāki, piedāvā iespaidīgi garus maršrutus un radīti tā, lai tie būtu jautri, nevis vienkārši nokļūtu no punkta A līdz punktam B.

Viss notiek kā filmā: pasažieri iekāpj vilcienā, apsēžas greznās kupenās, tiekas vakariņās izsmalcinātā ēdamvagonā, kur galdus klāj balti galdauti un sudrablietas, aiz loga ņirb kalnu ainavas un ritmiska riteņu skaņa. skaņas fonā. Taču tas notiek ne tikai filmās – pasaulē ir arī līdzīgi maršruti: gan īsi, gan garāki. Apskatīsim piecus slavenākos vilcienus un to maršrutus.

Nanatsuboshi – japāņu luksusa vilciens

Šo bordo septiņu vagonu vilcienu var raksturot tikai kā izcilu, tik elegantu un izsmalcinātu. “Septiņās zvaigznēs” – un tā vilciena nosaukums tiek tulkots no japāņu valodas – ir 12 divvietīgi apartamenti un divi trīsvietīgi apartamenti, bet pirmajās divās vagonos ir restorāns un atpūtas telpa. Visas mēbeles – gultas, izlietnes, tradicionālā japāņu koka sienu apdare bez naglu izmantošanas, porcelāna pusdienu šķīvji – ir roku darbs. Katrā nodalījumā ir eleganta vannas istaba ar dušu un gaisa kondicionētāju, un vilciena “īpašās funkcijas” nodrošina labu miegu. Luksusa numurs, kas atrodas pēdējā vagonā, ir ar milzīgu panorāmas logu, kas nodrošina istabas viesiem neaizmirstamu skatu.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: rus.delfi.lv