Jaunie stingrie pasākumi kopumā skar 13 provinces ar vissliktāko koronavīrusa situāciju.

Taizemes varas iestādes paziņoja par vairāku stingru ierobežojumu ieviešanu provincēs, kas pieder “tumši sarkanajai zonai”, tas ir, kur ir izveidojusies visgrūtākā situācija ar koronavīrusa izplatīšanos, raksta Nation Thailand, atsaucoties uz Karalisko Taizemes laikrakstu.

Pašlaik “tumši sarkanajā zonā” ietilpst 13 provinces: Bangkoka, Čačengsau, Čonburi, Nakhon Pathom, Nonthaburi, Narathiwat, Pathum Thani, Pattani, Ayutthaya, Yala, Songkhla, Samut Prakan un Samut Sakhon.

Jaunie ierobežojumi stāsies spēkā 20. jūlijā. No šīs dienas šo reģionu iedzīvotājiem nav atļauts iziet ārā bez nepieciešamības.

Katru dienu tiek piemērota komandanta stunda no pulksten 21:00 līdz 4:00. Restorāniem, tirdzniecības centriem un veikaliem jābūt slēgtiem no pulksten 20:00 līdz 4:00.

14 dienu laikā tiek paziņots par jebkādu publisku pasākumu aizliegumu. Turklāt tiks izveidoti kontrolpunkti, lai liegtu cilvēkiem ceļot starp provincēm.

Sabiedriskajā transportā pasažieru skaits ir 50%.

Taizeme 17. jūlijā uzstādīja jaunu koronavīrusa gadījumu skaita antirekordu. Oficiāli valstī tika reģistrētas 10 082 jaunas infekcijas, un arī COVID-19 izraisīto nāves gadījumu skaits bija rekordliels – 141 gadījums.

Tajā pašā laikā valstī ir liels vakcīnu trūkums pret koronavīrusu, kas ietekmē vakcinācijas ātrumu. Pašlaik tikai 4,88% no 70 miljoniem iedzīvotāju ir pilnībā vakcinēti. Kopumā valsts varēja saņemt apmēram 14 miljonus vakcīnu devu.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel