Īpaši siltajā maija nedēļas nogalē vairāki cilvēki plūda uz jūru. Portāls Delfi rakstīja, ka nedēļas nogalē Palangā bija tādi pūļi kā vasarā, un tiem, kas vēlējās apmeklēt kafejnīcas, nācās pat stāvēt rindās.
Daudzi cilvēki aizbrauc nedēļas nogalē uz Neringas kūrortu, tāpēc svētdienas pēcpusdiena uz Jauno Smiltīni Neringu bija gara auto rinda.

“2,5 stundas esam sastrēgumā. Ārā staigā mātes ar maziem bērniem, man visu to laiku bija jāredz zīdainis, kuru tur rokās. Mēs joprojām esam sastrēgumā un neesam pārcēlušies uz Klaipēdu, un kur vēl ceļojums uz Kauņu. Skumjākais ir tas, ka ne visi autovadītāji izturas godīgi – daži brauc pa otro joslu tieši uz prāmi, neņemot vērā viena regulatora teicienu “pirmais ir paredzēts visiem, otrais ir paredzēts tikai tiem, kam ir atļaujas”. Viss ir tikai tāpēc, ka nav tilta … Cilvēki fotografējas, filmējas, ir sašutuši,” portālam Delfi sacīja Kauņas iedzīvotāja Gintarė, kura nosūtīja arī fotogrāfijas, kas ilustrē situāciju.

Kā pastāstīja Gintarė, tikai pēc divām stundām parādījās trīs policijas automašīnas, kā viņi bija nojautuši, pārbraukuši no Klaipēdas, kas garās rindas dēļ sāka ļaut automašīnām pa prāmi pārvietoties divās joslās. “Mēs gaidījām rindā līdz 2 km, un galu galā vasaras sezona vēl nav sākusies,” pārsteigta bija Gintarė. Sieviete teica, ka cerēja tikt uz prāmi pulksten 17, diemžēl pēc pulksten 19. bija jāgaida rindā.

Arī nedēļas nogalē Palanga bija pārpildīta. Lai arī autostāvvietas stundas cena Basanavičiaus ielas apkārtnē ir pieaugusi no 1,7 līdz 2 eiro, pulksten 14:00. Brīvu vietu atrast nebija iespējams, nācās meklēt vietu nomaļākās vietās. “Es izdarīju varbūt 5 pagriezienus, līdz beidzot atradu brīvu vietu otrā galā netālu no tirgus. Mēs ar draugu aptuveni 30-40 minūtes griezāmies riņķos. Vasaras laikā man bija vieglāk atrast vietu automašīnai. Droši vien cilvēki ir noguruši no pārāk ilgas karantīnas un ilgojas pēc izklaidēm,” sacīja klaipēdietis Kęstutis, kurš uz Palangu ieradās pastaigā no Klaipēdas.

Avots: delfi.lt