Александр Алимов

Ceļojumi un tūrisms mums nav tikai bizness! Šajā krīzes laikā, kad tūrisma biznesam trūkst klientu, ir slēgtas robežas un samazinās mārketinga izdevumi, esam pieņēmuši lēmumu atbalstīt tūrismu Baltijas valstīs.

Līdz ar to mēs vēršamies pie visiem tūrisma objektu īpašniekiem un pārvaldniekiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā ar unikālu piedāvājumu.

TravelBlog Baltic atbalstīs Baltijas tūrisma biznesu. TravelBlog Baltic ir gatavi izvietot jebkuru reklāmas publikāciju par jūsu tūrisma objektu vai produktu pilnīgi bezmaksas latviešu, krievu, lietuviešu, igauņu valodā visos mūsu resursos: Travelblog.lv, Travelblog.lt, Travelblog.ee. Vienīgais nosacījums – publikācijai jābūt unikālai.*

Tādējādi mēs vēlamies sniegt savu ieguldījumu tūrisma veicināšanā Baltijas valstīs un pastāstīt par unikālām tūrisma vietām, produktiem un pakalpojumiem mūsu lasītājiem, kuru skaits jau ir vairāk par pusmiljonu vairāk nekā 180 valstīs!

Sūtiet jūsu publikācijas uz  info@ travelblog.lv ar atzīmi “TravelBlog Baltic help”.

Visas projekta TravelBlog Baltic komandas vārdā – projekta dibinātājs Aleksandrs Alimovs.

P.S. Redakcijai TravelBlog Baltic ir tiesības nepublicēt materiālus, ja tie ir pretrunā ar likumdošanu, arī citu pamatotu iemeslu dēļ.

* unikāla publikācija – tāda publikācija, kuras nav citos resursos. Tāpat sūtiet fotogrāfijas ar autora vārdu.