Tunisija ir atcēlusi PCR testus un karantīnu ārvalstu tūristiem. Noteikums attiecas uz tiem, kuri ir vakcinēti, kā arī uz tiem, kuri ir ieguvuši dabisko imunitāti (tas ir, ir pārslimojuši), raksta Moja Planeta.

“Sākot no 1. jūnija, pilnībā vakcinētiem pret Covid-19 ceļotājiem nav nepieciešams negatīvs PCR tests. Jums par to ir jābūt sertifikātam ar QR kodu. Tāpat testa sertifikāts nebūs vajadzīgs tiem, kuri vismaz sešas nedēļas pirms ierašanās ir apstiprinājuši koronavīrusu,” teikts ziņojumā.

Jaunie noteikumi skars tikai regulāru lidojumu pasažierus. Citiem tūristiem, kas vecāki par 12 gadiem, būs jāiesniedz negatīvs PCR tests, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms ierašanās. Arī šiem tūristiem nedēļu būs jādzīvo karantīnā.

Individuāliem ceļotājiem bez vakcinācijas septiņu dienu laikā viesnīcā jāparaksta obligāts karantīnas līgums.

“Pēc ierašanās notiks nejauši ātrās pārbaudes vairākiem pasažieriem. Ceļotājs ar pozitīvu pārbaudi tiks nosūtīts uz izolāciju īpašā centrā,” uzsvēra valsts Nacionālais tūrisma birojs.

Viņi arī atgādināja, ka organizētiem tūristiem, kas ierodas Tunisijā ar čarterreisiem vai regulāriem reisiem, ir jāizmanto tikai tūristu transports un jāievēro sanitārie un epidemioloģiskie drošības pasākumi.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee