Bet šis noteikums neattiecas uz organizētiem tūristiem.

Tunisijas Veselības ministrija ir nolēmusi pastiprināt ierobežojošos pasākumus – no 3. maija līdz 16. maijam valsts ieviesa obligātu septiņu dienu karantīnu iebraucējiem no ārvalstīm, teikts ministrijas paziņojumā, kas ievietots viņu Facebook lapā. Tomēr jaunie noteikumi neattiecas uz organizētiem tūristiem.

Neatkarīgajiem ceļotājiem, kas iebrauc Tunisijā, būs nekavējoties jāreģistrējas kādā no karantīnas viesnīcām, kuru sarakstu ir apstiprinājusi valsts valdība. 5.-7. dienā būs jānokārto Covid-19 PCR tests. Spēkā ir arī prasība sniegt negatīvu testa rezultātu, kas tika veikts ne vēlāk kā 72 stundas pirms ierašanās.

Kas attiecas uz organizētiem tūristiem, kuri dodas uz valsti ar ceļojumu rīkotājiem nopirktiem kuponiem un vienojoties ar vietējo Tūrisma ministriju, viņiem būs jāveic tikai otra pārbaude pēc ierašanos Tunisijā.

Atgādinām, ka no 29. aprīļa Rossiya Airlines sāka lidojumus uz Tunisiju, pasažieru un kravas lidojumus, bet Biblio-Globus ceļojumu rīkotāji uz to pamata veido ekskursijas.

Avots: profi.travel