Visiem pasažieriem, kuri ierodas Tunisijā, būs jāuzrāda negatīvs PCR tests neatkarīgi no vakcinācijas statusa. Jaunais ieceļošanas noteikums stājās spēkā 1. jūlijā un attiecas uz visiem pilsoņiem vecumā no 12 gadiem, teikts Tunisijas Nacionālā tūrisma biroja paziņojumā.

Izņēmumi tiek veikti attiecībā uz tūristiem, kuri ierodas valstī organizētu tūristu grupu ietvaros (kompleksās ekskursijas). Viņiem būs nepieciešami PCR testi, sākot ar 10. jūliju.

Iepriekš pasažieri, kuri bija pabeiguši pilnu vakcinācijas kursu, kā arī tie, kuriem koronavīruss bija bijis vairāk nekā sešas nedēļas pirms ierašanās, tika atbrīvoti no PCR testu uzrādīšanas.

“Saskaņā ar Tunisijas iestāžu lēmumu, kas datēts ar 2021. gada 29. jūniju, mēs vēlamies jūs informēt, ka no 2021. gada 1. jūlija visiem ceļotājiem, kas dodas uz Tunisiju, ieskaitot tos, kuri saņēma gan Covid-19, PCR tests jāveic mazāk reģistrēties izlidošanas lidostā, pirms 72 stundas pirms ceļojuma, un reģistrējoties izlidošanas lidostā jāuzrāda testa sertifikāts ar datumu un QR kodu. Pēc ierašanās Tunisijas lidostās sertifikāts pasažierim jānodod medicīniskajiem dienestiem kontrolpunktā ar temperatūras attēlveidošanas temperatūras mērījumiem. “Šī prasība neattiecas tikai uz bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem,” teikts NTO paziņojumā. “Pasažieriem, kuri organizēta ceļojuma (ieskaitot ekskursijas) ietvaros ieradīsies Tunisijā ar čartera vai regulāriem lidojumiem un saņem divas injekcijas, būs jāievēro šie nosacījumi no 2021. gada 10. jūlija.”

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel