No 1. decembra Tunisijas varas iestādes ir mainījušas ieceļošanas protokolus, taču stingrība ir nebūtiska: PCR testa derīguma termiņš tiek samazināts no 72 līdz 48 stundām, tas tiks lūgts visiem ceļotājiem, kas vecāki par sešiem gadiem, iepriekš vecāki par 12. Karantīna nevakcinētajiem cilvēkiem tiek palielināta no septiņām uz desmit dienām, teikts Tunisijas Tūrisma biroja paziņojumā.

Turklāt tūristiem pēc ierašanās būs jāveic ātrā pārbaude (TDR antigēns) vai PCR tests. Tie, kuriem tests ir pozitīvs, tiks ievietots observatorijas karantīnā par saviem līdzekļiem. Pilnībā vakcinēti tūristi, kas vecāki par 18 gadiem, ir atbrīvoti no karantīnas. Pēc otrās vakcīnas devas ir jāpaiet vismaz 14 dienām.

Visiem, kas ierodas nevakcinētajiem tunisiešiem un ārzemniekiem, kuri dzīvo Tunisijā, papildus karantīnai un pārbaudēm, ir nepieciešams apstiprinājums par naktsmītņu rezervāciju 10 dienām un transfērs, lai pārvietotos no lidostas uz izolācijas centru. Pēdējo 24 stundu laikā, kad esat karantīnā, ir nepieciešams vēl viens PCR tests.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: profi.travel