Neskatoties uz to, ka novembris nav labākais laiks atpūtai jūras krastā, Narvas-Jēsū viesnīcnieki tuvāko nākotni raugās ar optimismu, jo Igaunijas iedzīvotāji interesējas un rezervē brīvdienas Ziemassvētku brīvdienām, kā arī garo brīvdienu periodu pēc Jaunā gada aktīvi iepērk tūristi no Krievijas, raksta rusERR.

“Pieprasījums ir mazs, bet tas ir. Var teikt, ka Ziemassvētki šodien ir rezervēti par 50%. Tad nāk stāsts par Laimīgu Jauno gadu, tas ir atsevišķs stāsts, turklāt Ust-Narvā krieviem tie vienmēr bijuši svētki. Ņemot vērā to, ka šobrīd ir iespēja krieviem iebraukt Igaunijā ārstēties ar vakcināciju, redzam labu pieprasījumu. Vecgada vakars ir izpārdots par 70%, un janvāra sākumā jau gandrīz 80-90%. Un tie ir viesi no Krievijas,” sacīja Meresuu SPA vadītājs Igors Baranovs.

Oktobra beigās Krievijā izsludinātās brīvdienas ļāva daudziem Krievijas iedzīvotājiem izmantot iespēju apmeklēt Igaunijas sanatorijas.

“Pārbaudām vakcinācijas pases, tagad var ierasties ar Sputnik, ja esi pabeidzis kursu. Manuprāt, vajadzētu būt divām nedēļām pēc pēdējās vakcinācijas, tas ir, jābūt oficiālam papīram, bet mēs arī veicām ātrās pārbaudes. Tā bija mūsu iniciatīva. Mēs gribējām, lai tas būtu droši, lai būtu pārliecība, ka viss ir kārtībā, jo mūsu iekšējie tūristi bija ar viņiem,” skaidroja Narvas-Jēsū sanatorijas vadītāja Karīna Kūpasa.

Gribi zināt par visiem pēdējiem tūrisma jaunumiem – seko līdzi mūsu lappusei Facebook!

Avots: turist.delfi.ee