Vasara ir laiks, kad notiek dažādi festivāli un svētki pie klajas debess, šos svētkus mēdz dēvēt arī par Open air. Laika pavadīšanai šie svētki ir ļoti populāri visa Baltijā. Igaunijā viens no pazīstamākajiem alus festivāliem saucas Ollesummer, kurš notiek Tallinā, ka arī Weekend Baltic Festival, kurš notiek Parnu pludmalē, kura parasti ierodas liels pūlis cilvēku. Arī Lietuva neatpaliek un ir populara ar Granatos Live festivālu, kurš norisinās Zarasai pilsētā. Latvijā viens no pazīstamākajiem un popularajiem ir open – air Pozitivus, Salacgrīvā, kas skaitās kā pats apmeklētākais festivāls visā Baltijā.
Lielākie mūzikas cienītāji un tusētāji brauc uz Poliju. Tur notiek mega popularais Open air Gdiņā, kas ir pazīstams ar savu alus zīmolu Heineken. Heineken ir daudzu zvaigzņu sponsors. Tomēr, kas notiek pie mūsu kaimiņiem, Baltkrievijā? Lai gan neizklausītos nedaudz savādi, bet lielakā daļa nemaz nezina par mūzikas festivāliem Baltkrievijā.

Viva Braslav Open Air 2018 notiek Baltkrievijā, laika posmā no 3. – 4. augustam.

Šajā gadā komandai Travel Blog ir iespēja apmeklēt lielāko vasaras festivālu Baltkrievijā Viva Braslav Open Air 2018. Jau vairākus gadus šis festivāls ir kļuvis par populārāko mūsu kaimiņvalstīm. Vienā no skaistākajiem ezeriem Drivjati, 3. un 4. augustā ieradīsies vairāk nekā 20 tūkst. baltkrievu , kā arī citu valstu ciemiņi, no dažādām valstīm. Festivāla organizatori uzskata, ka mūzikas weekends ir lābākais ko viņi ir organizējuši šajā valstī.
Piecu gadu laikā šis festivāls no parastas diskotēkas pludmalē ir pārvērties par spēcīgu un lieliski organizetu pasākumu. Šajā gadā uz skatuves uzstāsies vairāk par 50 populāru izpildītaju. Galvenā atsķirība no Baltijas festivāliem ir akcents uz to, ka piedalās krievu estrādes zvaigznes. Tādi vārdi, kā Иван Дорн, Бьянка, Мальбэк и Сюзанна, Артем Пивоваров, Скруджи, Сергей Бобунец (Ex. Смысловые галлюцинации) kas ir labi pazīstami valstis. Line up sarakstu ar visiem izpildītājiem, jūs varēsiet apskatīt zem video:

 

 

 

Kā arī no dīdžejiem būs ļoti spēcīga internacionālā komanda. Ārpus koncertiem organizatori apsola dažādas sacensības, show – programmas un master – klass skeitbordā, pludmales futbols, volejbols, workout, amerikāņu futblols, veijbordings, cross – kantri, sleiklajnu, basketbolu 3×3. Un tas vēl nav viss programmas saraksts. Blakus koncerta laukumiem uzstādīs lielu un labi apsargātu telts pilsētiņu, kurā būs lieli laukumi ar food – court. Officialais video no pagājušā gada pasākuma:

 

 

Šogad pasākums apsolās but grandiozs. Galvenā atšķirība no Baltijas festivāliem ir bilešu cenas. Cenas par divām dienām no 14,95 līdz 84,95 eiro par VIP vietām. Var arī iegādāties gultas vietu, palātu pilsētiņā par atsevišķu cenu, lai sajustu pasākuma atmosfēru par visiem 100%. Ja vēl neziniet, kā un kur atpūsties augusta sākumā, tad variet aizdomāties par šo pasākumu! Bet mēs noteikti dosimies, visu parbaudīsim, salīdzināism un izstāstīsim mūsu lasītājiem. Esi sveika vasara un dzīvā mūzika!

P.S. Sekojiet līdzi publikacijām, drīzumā mēs izlozēsim biļetes, kurās būs iekļauta cena par vīzām, ceļu un dzīvošanu festivāla laikā.